Produkty a řešení

Na technologie společnosti GF Machining Solutions a její znalost procesů a způsobů použití se spoléhají naši zákazníci z širokého spektra odvětví - od automobilového průmyslu, letecké a kosmické dopravy až po lékařskou techniku, elektroniku a informační a komunikační technologie. Jsou mezi nimi jak malí a středně velcí výrobci nástrojů a nářadí, tak i nadnárodní skupiny. Nároky na naše zákazníky se neustále zvyšují v důsledku nejrůznějších faktorů, např. krátkých dodacích lhůt, tlaku na snižování nákladů a poptávky po stále složitějších tvarech, kratších výrobních cyklech a nových materiálech. Společnost GF Machining Solutions je tím správným partnerem, pokud jde o řešení vedoucí k úspěchu.

Laserové technologie

Laser texturing

Laserové texturování doplňuje a rozšiřuje technologie společnosti GF Machining Solutions a umožňuje zákazníkům upoutat na sebe pozornost prostřednictvím texturování, gravírování, mikroobrábění a dvojrozměrné označování a popisování přímo na povrch 3D tvarů.

Laserové texturování nabízí ve srovnání s tradičními metodami povrchové úpravy využívajícími ruční leptání značné ekonomické a ekologické výhody a umožňuje výběr z mnoha designů.

Laserové texturování

Automatizace

Automation

Divize automatizace zahrnuje automatizační systémy a systémový software ke konfiguraci obráběcích strojů a zaznamenávání a výměně dat mezi různými komponentami systémů a nástroje a přípravky potřebné k upevňování obráběných dílů a nástrojů.

Řešení GF Machining Solutions Automation zákazníkům pomáhá dosahovat vyšší efektivity výroby a zkracovat dobu do uvedení nového výrobku na trh.

Kontakt