Pracovní příležitosti

Společnost GF Machining Solutions má 2 712 zaměstnanců v 50 dceřiných společnostech po celém světě. Celkem představují na 40 různých národností. Rozdílná kultura, různé jazyky a působení na mnoha místech představují pro naše zákazníky opravdu mezinárodní zdroj výhod. Naším společným cílem je podporovat úspěch našich zákazníků tím, že jim budeme nabízet kvalitní výrobky, zkušenosti a služby.

Odborníci a řídicí pracovníci

Career@gfac

Společnost GF Machining Solutions hledá zaměstnance, kteří se rádi učí novým věcem, dokážou se nadchnout pro práci v prostředí kombinujícím různé technologie a různé kultury a chtějí podporovat inovace v oblastech, v nichž jsou experty. Společnost GF Machining Solutions si cení mimořádného nadání, motivace, fantasie a odhodlání udělat pro zákazníka něco navíc - to platí jak pro ty, kteří hledají místo na praxi, tak i pro ty, kteří chtějí ve svém dosavadním pracovním životě nějakou změnu, aby se posunuli zase o kousek dál.

Chcete-li se stát členem týmu GF Machining Solutions, pošlete nám svůj životopis.

Přihlásit se

Místa na praxi

Studujete vysokou školu a chcete už během studia získat nějaké praktické zkušenosti?

Společnost GF Machining Solutions dává studentům atraktivní možnost vstoupit do profesního života na některé z pozic u jednoho z nejvýznamnějších výrobců obráběcích strojů na světě.

Díky působení po celém světě můžeme studentům a absolventům vysokých škol nabídnout tříměsíční praktickou stáž. Budete si moci rozšířit obzor a nahlédnout do našeho světa.

Praktické stáže jsou určeny studentům strojírenských a ekonomických oborů, podnikové ekonomiky a řízení.

Podmínkou je studium na vysoké škole krátce před dokončením a dobrá znalost studovaného oboru. Společnost GF Machining Solutions si navíc cení týmových hráčů orientovaných na výsledky, kteří vynikají podnikatelským uvažováním a jednají odpovědně.

Contact

Provozovna
GF Machining Solutions s.r.o.
Podolí 488
664 03 Podolí
Česká republika

info dot gfms dot cz #at# georgfischer dot com

O GF Machining Solutions