AgieCharmilles - CUT 200 Sp/mS - CUT 300 Sp/mS - CUT 400 Sp

AgieCharmilles - Buy in 2015 get 2015 hours free

Pro bezprostřední kontakt vyplňte níže uvedený formulář.

Osobní údaje:

*
*
*
 
*
*
 
 
 
 

*Povinná pole - vyplňte prosím, děkujeme. Vaše osobní údaje budou použity pro odpověď na vaši žádost a pro zasílání obchodních informací. Ochrana osobních údajů zde.

banner-cutx-promo_cz

Koupíte-li stroj CUT 200/300/400 v období od července do prosince 2015, dostanete od nás spotřební materiál pro 2015 hodin provozu  ZDARMA ( dráty, filtry, pryskyřice a servisní sadu opotřebitelných dílů - podrobnosti na vyžádání).

Zkraťte čas pro seřízení nástrojů a zvyšte pružnost: 5% sleva navíc na automatizaci stroje, který zakoupíte.

Limitovaná nabídka – nenechte si ji ujít!

banner-2015-hours_cz

Naše limitovaná nabídka zahrnuje:

32 ks cívek* AC Brass 900 ø 25mm, 16 Kg
8 ks H34
200 litrů pryskyřice
1 sada opotřebitelné díly Cut 200-300-400
1 sada vedení drátu Cut 200-300-400
1-denní kontrakt preventivní údržba Cut 200-300-400

* kalkulace za následujících podmínek

  • Materiál: ocel
  • 50mm výška
  • hlavní řez + 2 dokončovací řezy
  • Ra 0,70μm

Sleva navíc na naši automatizaci

System 3R WorkPal Compact Servo Skromné nároky, velké přednosti

img-etra-discount_cz

System 3R WorkPal Compact Servo je jednoduchým krokem vpřed do světa automatizace. Jde o jednoduchý měnič palet se snadnou obsluhou, který slouží k výměně palet na EDM strojích pro drátové řezání, například:

  • dokáže manipulovat náklad až do hmotnosti 15kg s
  • nástroji WEDM
  • od 4 do 60 poloh v zásobníku (dle požadovaného provedení)
  • vysoce kompaktní provedení (požadavky na podlahovou plochu 1,2x1,2m)
banner-buy-quality_cz

AUTOMATIZACE

Paletizační systémy System 3R zkracují čas nástrojového vybavení a zvyšují pružnost, produktivitu a využitelnost Vašeho stroje.

Cesare Aldeghi
Aldeghi s.r.l.
ITÁLIE

cesare-aldeghi

“Nyní je maximální zkrácení dodací lhůty pro zákazníka pořád významnějším aspektem z hlediska konkurenceschopnosti než kdykoliv předtím. Před více než deseti lety jsme začali zvažovat možnost automatizace výroby v oblasti drátového řezání EDM, i když jsem se vždy zaměřovali a nadále zaměřujeme na zakázkovou výrobu vysoce přesných obrobků. V roce 2004 jsme nainstalovali první System 3R WorkPal Robot. Dnes je jich již pět! Z hlediska produktivity byly výsledky okamžitě velmi dobré. Představa nákupu nového EDM stroje bez automatizace pro nás znamená mít v podniku nekompletní technologické zařízení.”

TAPER EXPERT

TAPER-EXPERT poskytuje perfektní povrchovou úpravu plochy a přesnost úhlů zajišťuje správné umístění a zarovnání všech komponent ve formě.

Mohammed Antwar
MTC
SPOJENÉ KRÁLOVSTVI

mohammed-antwar

“Používáme tento modul při řezání velkých úhlů (až 45 °) s vysokou přesností jak na prototypových dílcích tak i na běžných komponentech - bez ohledu na výšku dílu. Systém používá vodítka drátu s velkým vnitřním rádiusem, zajišťující, že drát nebude při obrábění vibrovat. To přináší vynikající kvalitu povrchu až do Ra 0,2 μm.

Systém TAPER-EXPERT dělá náš proces elektroerozivního drátového řezání přesnější a univerzálnější. TAPER-EXPERT je zařazen do skupiny. “Smart modulů“ stroje - a skutečně chytrý je.”

MULTIJET

U vysokých řezných úhlů je výzvou průměr pojezdu pro navlékání drátu. Výlučné uspořádání náboje MULTIJET dokáže odstranit zpětný tah a dovoluje automatické navlékání do prvních děr s tak malým průměrem jako je 1,5mm u stroje v provedení pro řezání kuželových ploch až do 30 stupňů.

Karl Haunold
Haunold Erodiertechnik
NĚMECKO

karl-haunold

“Chytré navlékání (Multijet) je 100% spolehlivé a dovoluje nám realizovat výrobu na nočních směnách bez zásahu člověka.”

Nová technologie Steel+

Díky neustálému vylepšování funkcí našeho modulu PROFIL-EXPERT a jednoduchému způsobu použití speciálního jiskření s naším digitálním CC generátorem nyní dokážeme zajistit náročné výkony v kratším obráběcím čase aniž by se snížila kvalita povrchu a přesnost kontur.

STEEL+ VERSUS STANDARDNÍ TECHNOLOGIE
Technologie Drátu
∅ (mm)
Materiál Cut Nb Ra (μm) Tkm (μm) Čas obrábění
Brass 900
fast
0.25 ocel 3 řezy 0.7 5 35 min.
Brass 900
standard
0.25 ocel 3 řezy 1.4 6 47 min.

service

  •